Warsztaty naprawcze - naprawa mebli /11.01.2020, godz. 9-15/

W dniu 11 stycznia 2020 r. (sobota) w Kawiarence Naprawczej STAJNIA PPU, w godzinach 9:00- 15.00 będziemy dokonywać drobnych napraw mebli - wyłamane nogi, chyboczące się stołki, oraz wypaczone blaty. Będziemy też, w razie potrzeby, bejcować i lakierować.
Wszystkich zainteresowanych tym wydarzeniem, chcących przyjść ze swoimi obiektami, prosimy o uprzedzenie o tym na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., najlepiej załączając zdjęcia rzeczy do naprawy, tak abyśmy mieli pewność, że mamy potrzebne materiały.Możesz tez przyjść w każdym momencie i podpatrzeć jak to robimy. Udostępniamy narzędzia i materiały w ramach możliwości. Zapraszamy serdecznie!

Pamiętaj, że zawsze możesz nam przekazać przedmioty do sprzedaży.

Znajdź naszą Kawiarenkę Naprawczą STAJNIA PPU
Szkoła Leśna na Barbarce w Toruniu
ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń
TEL. 056 657 60 85
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

WWW.KAWIARENKANAPRAWCZASTAJNIA.ORG

nasze strony: www.szkola-lesna.torun.pl, www.tilia.org.pl


Projekt finansowany w ramach projektu SURFACE - Sojusz miast Europy Środkowej na rzecz ponownego użycia produktów (Program Interreg Europa Środkowa) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz budżetu Województwa Kujawsko-Pomorskiego.