Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Zapraszamy do nas do obejrzenia i zakupu wyjątkowych obrazów

Szukasz wyjątkowego prezentu pod choinkę? Zapraszamy do nas. Stowarzyszenie "Tilia" oferuje na sprzedaż prace artystów plastyków, biorących udział w międzynarodowych plenerach malarskich pn "Malownicza Barbarka" które corocznie organizowane są na przełomie czerwca i lipca w Szkole Leśnej na Barbarce. Prace obejrzeć i zakupić można codziennie od poniedziałku do piątku od...

06-12-2017

Warsztaty pn. „Świat bombek” w ramach projektu 65+ Akademia Artystyczna Seniorów

Uprzejmie informujemy, iż w dniu 13 grudnia 2017 roku w godz. 10.00 – 14.00 w Szkole Leśnej na Barbarce odbędą się warsztaty pn  „Świat bombek” , organizowane w ramach projektu pn 65 + Akademia Artystyczna Seniorów dofinansowanego ze środków Miasta Toruń.  Warsztaty te podobnie jak poprzednie spotkania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem seniorów i nie mamy już wolnych...

04-12-2017

4 grudnia święto naszej patronki św. Barbary

4 grudnia to imieniny św. Barbary potocznie zwane w Polsce „Barbórką” i obchodzone w Polsce jako święto górników.

Święta Barbara to nie tylko patronka górników, ale również naszej Osady Leśnej Barbarka. Zastanawialiście się skąd wzięła się nazwa Barbarka i jaki to ma związek z św. Barbarą?

Kult św. Barbary na Barbarce sięga XIII wieku. Według legendy przy jednym ze źródełek...

03-12-2017

Oferta warsztatów bożonarodzeniowych 2017 dla grup zorganizowanych

Stowarzyszenie „Tilia” w ramach działalności Szkoły Leśnej na Barbarce zapraszają grupy zorganizowane do udziału w przedświątecznych warsztatach wykonywania ozdób i prezentów ekologicznych. DLA KOGO – grupy zorganizowane bez ograniczeń wiekowych, minimum 15 osóbGDZIE – Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13, 87-100 Toruń,  tel. 056 657 60 85 KIEDY – grudzień termin warsztatów do...

01-12-2017

Zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w przedświątecznych warsztatach pn "Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione"

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Torunia do udziału w przedświątecznych warsztatach integracyjno-plastycznych pn. „Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione”

Termin: 10 grudnia 2017 roku (niedziela) godz. 10.00-12.15 (dogodny dojazd autobusem MZK linia 31 bezpośrednio na Barbarkę)

Miejsce: Osada Leśna Barbarka, sala...

29-11-2017

Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego Toruń i jego atrakcje

17 lutego 2016 r. w TVP 1 wyemitowany został program prezentujący Toruń i jego atrakcje. Bardzo nam miło, że mogliśmy w nim pokazać Szkołę Leśną na Barbarce.

Mamy nadzieję, że program przyczyni się do wzrostu zainteresowania turystów naszym pięknym grodem Kopernika. 

Jeśli nie widzieliście Państwo tego programu zachęcamy do obejrzenia go na kanale You Tube- kliknij tutaj

Gorąco...

19-02-2016

Punkt zbiórki zużytego sprzętu elektronicznego, elektrycznego - małe AGD na Barbarce

Masz niepotrzebny sprzęt elektryczny, elektroniczny – małe AGD - oddaj go do punktu zbiórki na Barbarce.

Punkt czynny w Leśniczówce w godzinach otwarcia Sklepiku lub Biura. Aby oddać zużyty sprzęt oddaj go pracownikowi Stowarzyszenia Tilia.

12-02-2014