Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Zapraszamy toruńskich uczniów na bezpłatne warsztaty w listopadzie i grudniu

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce z przyjemnością informują o możliwości skorzystania z bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w okresie od listopada do grudnia 2018 r. Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Gminy Miasta Torunia i organizowane są dla uczniów toruńskich placówek oświatowych. Przypominamy, że warsztaty organizowane w Szkole Leśnej na Barbarce...wię™cej »

06-11-2018

Czyste powietrze – gorący temat na chłodne dni. Zapraszamy na warsztaty w Szkole Leśnej na Barbarce

Przypominamy, że Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje bezpłatne warsztaty dotyczące zanieczyszczeń powietrza. Nasze działania prowadzone są w ramach projektu  pn. „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” finansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń oraz środków własnych Stowarzyszenia „Tilia”.W ramach projektu zapraszamy grupy szkolne do udziału w ...wię™cej »

22-10-2018

Już niedługo 31 października i koniec nabór prac do konkursu plastycznego dotyczącego niskiej emisji. Zapraszamy do udziału!

Przypominamy, iż 31 października mija termin naboru prac do naszego konkursu plastycznego dotyczącego zanieczyszczeń powietrza i niskiej emisji. Konkurs ten skierowany jest do uczniów z placówek oświatowych działających na terenie Gminy Miasta Toruń  organizowany jest w ramach projektu pn "Chrońmy powietrze - przeciwdziałajmy niskiej emisji", który finansowany jest z środków...wię™cej »

22-10-2018

Zapraszamy dzieci i młodzież z Torunia do udziału w warsztatach i konkursie plastycznych dotyczącym zanieczyszczenia powietrza

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce z przyjemnością informują o realizacji projektu pn. „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” finansowanych ze środków Gminy Miasta Toruń oraz środków własnych Stowarzyszenia „Tilia”.W ramach projektu serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie na plakat pn. „Chrońmy powietrze -  przeciwdziałajmy...wię™cej »

03-09-2018

Zapraszamy do wzięcia udziału w X edycji Toruńskiego Międzynarodowego Sympozjum Malarskiego MALOWNICZA BARBARKA

25 czerwca 2018 rokurozpoczyna się X edycjaToruńskiego Międzynarodowego Sympozjum Malarskiego MALOWNICZA BARBARKA Od 10 lat niezmiennie organizatorami Sympozjum są:Stowarzyszenie Tilia,Szkoła Leśna Na Barbarce,Związek Polskich Artystów Plastyków Polska Sztuka Użytkowa Okręg Toruński,Muzeum Okręgowe w Toruniu oraz Toruńska Agenda Kulturalna.  Projekt realizowany jest przy wsparciu...wię™cej »

21-06-2018

16-17 czerwca 2018 r. Letnia Akademia Przyrodników - Zapraszamy na stanowisko edukacyjne „Ptaki Polski”

                Stowarzyszenie „Tilia’” oraz Szkoła Leśna na Barbarce serdecznie zapraszają dzieci i młodzież wraz z rodzicami w dniach 16-17 czerwca w godz. 10.00-16.00 do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach Letniej Akademii Przyrodników, tym razem tematem są „Ptaki Polski”...wię™cej »

14-06-2018

Rekrutacja uzupełniająca uczestników bezpłatnych półkolonii na Barbarce od 11 czerwca 2018 do wyczerpania miejsc.

W związku z zakończeniem pierwszego etapu rekrutacji uczestników i ustaleń z rodzicami dzieci zgłoszonych do udziału w półkoloniach, organizowanych w lipcu na Barbarce, informujemy, iż pozostały nam dwa miejsca wolne na półkoloniach - jedno w pierwszym turnusie (9-14 lipca 2018 r.) i jedno w drugim turnusie (16-21 lipca 2018 r.). Półkolonie organizowane są przez Stowarzyszenie...wię™cej »

11-06-2018

Zapraszamy na warsztaty „pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” dotyczące ochrony powietrza

Z przyjemnością informujemy, że Stowarzyszenie „Tilia” otrzymało dofinansowanie ze środków Gminy Miasto Toruń na realizację projektu pn. "Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji”. Celem realizowanego projektu jest kształtowanie postaw proekologicznych mieszkańców gminy, wskazanie działań mających na celu poprawę jakości powietrza oraz pokazanie korzyści zdrowotnych i...wię™cej »

08-06-2018

Zapisy na bezpłatne zajęcia w Szkole leśnej na Barbarce na okres od września do 9 listopada 2018 r.

Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce zapraszają grupy zorganizowane dzieci i młodzieży z terenu woj. kujawsko-pomorskiego do udziału w bezpłatnych warsztatach sfinansowanych przez WFOŚiGW w Toruniu oraz Gminę Miasta Toruń w ramach projektów pn. „Akademia Przyrodników. Edukacja dzieci i młodzieży”.Od 12 czerwca (wtorek) prowadzimy zapisy na warsztaty w terminach od września do...wię™cej »

08-06-2018

Letnia Akademia Przyrodników "Drzewa i krzewy" otwarta w długi weekend czerwcowy

Stowarzyszenie „Tilia’” oraz Szkoła Leśna na Barbarce serdecznie zapraszają dzieci i młodzież wraz z rodzicami w dniach 2 i 3 czerwca do udziału w kolejnym spotkaniu w ramach Letniej Akademii Przyrodników, tym razem tematem są „Drzewa i krzewy” .    Na stanowisku zostaną przygotowane tradycyjnie podchody dotyczące drzew i krzewów rosnących na terenie Osady oraz stanowisko...wię™cej »

30-05-2018

Wyświetla nowości od 1 do 10 ze wszystkich 17

Page 1

Page 2

Następna >