Get Adobe Flash player
www.naszanatura2000.pl

Aktualności

Projekt „Halo, halo Świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej” - relacja

W ramach projektu pn. „Halo, halo Świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej” na terenie Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu zrealizowano warsztaty edukacyjne poświęcone problemom globalnym. W warsztatach udział wzięli uczniowie z 4 toruńskich SP:SP nr 2 im. Adama Mickiewicza, SP Towarzystwa Salezjańskiego im. Św. Dominika Savio, SP nr 35 im. Polskich Olimpijczyków oraz SP nr 13 im. św. Jana...wię™cej »

11-12-2018

Zapraszamy dzieci i młodzież na przedświąteczne warsztaty pn. "Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione"

Stowarzyszenie „Tilia” wraz ze Szkołą Leśną na Barbarce serdecznie zapraszają dzieci i młodzież z Torunia do udziału w przedświątecznych warsztatach integracyjno-plastycznych pn. „Prezenty i ozdoby zrobione lepsze niż kupione” Termin: 16 grudnia 2018 roku (niedziela) godz. 10.00-12.15 (dogodny dojazd i powrót autobusem MZK linia 31 bezpośrednio na Barbarkę) Miejsce: Osada Leśna Barbarka,...wię™cej »

07-12-2018

Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych na Barbarce

Niedługo przerwa świąteczna w szkołach, a tuż po niej ferie zimowe dla naszych dzieci. Zastanawiacie jak ciekawie wypełnić dzieciom tak długi czas wolny. Mamy dla Was propozycję. Zapraszamy do udziału w półkoloniach zimowych w Szkole Leśnej na Barbarce. Przygotowaliśmy dwa turnusy jeden pod nazwą "Drewniane półkolonie" a drugi " Ekofrajda na Barbarce" .Szczegółowe informacje...wię™cej »

07-12-2018

Zapraszamy seniorów na bezpłatne warsztaty świąteczne pn „Cerrecowe święta”

W dniu 14 grudnia 2018 rokuw godz. 10.00 – 14.00w sali konferencyjnej w Dworku na Barbarceodbędą się warsztaty pn. „Cerrecowe święta”organizowane w ramach projektu pn.„Akademia Edukacyjno - Artystyczna Seniora” Seniorów zainteresowanych udziałem w warsztatachprosimy o zgłoszenia telefoniczne (056 657 60 89 lub 85)lub osobiste w biurze Szkoły Leśnej na Barbarcew godz. 9.00 – 15.00 od...wię™cej »

03-12-2018

Black week inaczej ?

W Polce wzorem Stanów zjednoczonych trwa tzw. Black week . Jak go spędzacie? Byliście już na zakupach czy może właśnie wybieracie się do jakiejś galerii? W wielu sklepach trwa okres wyprzedaży, który potrwa do Bożego Narodzenia. Sklepy kuszą nas promocjami, nastrojowa muzyka świąteczna i pięknym zapachem.  Wybieramy się na zakupy, by kupić  ubrania, książki kosmetyki , czy sprzęty...wię™cej »

25-11-2018

Do organizacji harcerskich i skautowych!

Jeśli macie pomysł na realizację otwartego konkursu dotacyjnego w ramach Rządowego Programu Wsparcia Rozwoju Organizacji Harcerskich i  Skautowych (ROHIS) na lata 2018-2030 ogłoszonego przez NIW i szukacie dogodnego miejsca do jego realizacji zgłoście się do nas!   Barbarka to idealne miejsce dla Was! Dysponujemy całoroczną bazą noclegową. Łącznie 74 miejsca noclegowe. Oprócz...wię™cej »

22-11-2018

Wyniki konkursu plastycznego pn. „Chrońmy powietrze –przeciwdziałajmy niskiej emisji”

W okresie od września do listopada Szkoła Leśna na Barbarce oraz Stowarzyszenie „Tilia” przeprowadziły konkurs plastyczny dla dzieci z placówek oświatowych zlokalizowanych na terenie Gminy Miasta Torunia.Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej mieszkańców gminy Miasta Toruń w zakresie tematu „niskiej emisji”, wskazanie zagrożeń wynikających z „niskiej emisji” dla zdrowia ludzi i...wię™cej »

15-11-2018

Zapraszamy toruńskich uczniów do udziału w projekcie pn ""Halo, halo świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej"

Stowarzyszenie "Tilia" serdecznie zaprasza uczniów z klas VI-VIII  i III klasy gimnazjum toruńskich szkół podstawowych do udziału w projekcie pn ""Halo, halo świat Cię woła. Warsztaty edukacji globalnej", realizowanego w dniach 19-30 listopada 2018 r. i współfinansowanego w ramach programu polskiej współpracy rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP.Do udziału...wię™cej »

15-11-2018

Zapraszamy toruńskich uczniów na bezpłatne warsztaty w listopadzie i grudniu

Szanowni Państwo, Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce z przyjemnością informują o możliwości skorzystania z bezpłatnych warsztatów edukacyjnych w okresie od listopada do grudnia 2018 r. Warsztaty zostały dofinansowane ze środków Gminy Miasta Torunia i organizowane są dla uczniów toruńskich placówek oświatowych. Przypominamy, że warsztaty organizowane w Szkole Leśnej na Barbarce...wię™cej »

06-11-2018

Czyste powietrze – gorący temat na chłodne dni. Zapraszamy na warsztaty w Szkole Leśnej na Barbarce

Przypominamy, że Stowarzyszenie „Tilia” oraz Szkoła Leśna na Barbarce realizuje bezpłatne warsztaty dotyczące zanieczyszczeń powietrza. Nasze działania prowadzone są w ramach projektu  pn. „Chrońmy powietrze – przeciwdziałajmy niskiej emisji” finansowanego ze środków Gminy Miasta Toruń oraz środków własnych Stowarzyszenia „Tilia”.W ramach projektu zapraszamy grupy szkolne do udziału w ...wię™cej »

22-10-2018

Wyświetla nowości od 1 do 10 ze wszystkich 23

Page 1

Page 2

Page 3

Następna >