Wyniki konkursu pn. "Poznaj zielony Toruń"

Z przyjemnością ogłaszamy wyniki konkursu wiedzowego pn. „Poznaj zielony Toruń”. W konkursie należało odpowiedzieć na 5 pytań dotyczących terenów i gatunków chronionych występujących w naszym mieście oraz parków miejskich. Wśród uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzieli na wszystkie pytania rozlosowano nagrody. Nagrody...

Zapraszamy mieszkańców Torunia na bezpłatne familijne warsztaty przedświąteczne

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Torunia na bezpłatne familijne warsztaty przedświąteczne

Zaproszamy toruńśkich nauczycieli do udziału w webinarium pn "Ograniczaj, segreguj, odzyskuj

Szkoła Leśna na Barbarce i Stowarzyszenie “Tilia” serdecznie zapraszają nauczycieli z toruńskich szkół podstawowych i ponadpodstawowych do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Ograniczaj, segreguj, odzyskuj.”


Co oferujemy:

-dwugodzinne webinarium dla 30 nauczycieli, składające się z dw...

Zapraszamy uczniów toruńskich szkół do udziału w warsztatach upcyclingowych

Zapraszamy uczniów toruńskich szkół do wzięcia udziału w bezpłatnych warsztatach upcyclingowych, które organizowane w ramach projektu pn.
„Ograniczaj, segreguj, odzyskuj - Toruń wie jak postępować z odpadami”, który współfinansowany jest ze środków Gminy Miasta Toruń.
Całkowity koszt realizacji projektu to 61 090...

Zapraszamy do wzięcia udziału w październikowych obchodach Miesiąca Pamięci Narodowej

Serdecznie zapraszamy mieszkańców Torunia oraz całego regionu województwa kujawsko – pomorskiego do wzięcia aktywnego udziału w październikowych obchodach  Miesiąca Pamięci Narodowej.

Wydarzenia i uroczystości patriotyczne przygotowane zostały w ramach międzynarodowego programu Historia i Tożsamość, dofinansowanego ze ...