Stowarzyszenie "Tilia" parę słów o sobie

Z Ogrodem rozstaliśmy się w 2006 roku, bo część z Nas zaangażowała się w tworzenie Szkoły Leśnej na Barbarce w Toruniu.

Cala nasza aktywność, zajęcia, warsztaty czy przedsięwzięcia skupiły się na działaniach w Szkole Leśnej na Barbarce w Toruniu, która rozpoczęła swoją działalność w 2004 r.

Stanęliśmy wtedy przed dużym wyzwaniem, które dziś z satysfakcją kontynuujemy. Z naszej oferty korzysta około 10 000 dzieci i młodzieży rocznie. Jeszcze więcej osób angażuje się w inne nasze programy. Obecni jesteśmy także w obszarach ekonomii społecznej czy pomocy bezdomnym zwierzętom.

 

Dziś Stowarzyszenie „Tilia” posiada bogate doświadczenie w zakresie edukacji ekologicznej i realizacji projektów, w tym unijnych. Stworzyło dobrą markę jaką jest Szkoła Leśna na Barbarce. Stowarzyszenie przez 15 lat stało się liderem w systemie edukacji pozafromalnej w sferze edukacji ekologiczne, jak i działań społecznych. Posiada status organizacji pożytku publicznego. Współpracuje z wieloma organizacjami pozarządowymi z kraju i z zagranicy.

Prezes – Zbigniew Szcześniak
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Monika Krauze
Dyrektor Szkoły leśnej na Barbarce
Członek
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.