Zaproszenie na bezpłatne webinarium dla nauczycieli pn. "Czym są zmiany klimatu?"

Stowarzyszenie “Tilia” serdecznie zaprasza nauczycieli z województwa kujawsko – pomorskiego, warmińsko-mazurskiego i wielkopolskiego do wzięcia udziału w bezpłatnym webinarium pn. „Czym są zmiany klimatu?” organizowanym w dniu 25.01.2023r. w godz. 15.00-17.30 w ramach projektu pn. „Ochrona ekosystemów-stop zmianom klimatu”. Głównym celem realizacji webinarium jest wsparcie nauczycieli w procesie dydaktycznym oraz przekazanie informacji nt.:

- zmiany klimatu - dzisiejsze skutki, przyszłe zmiany klimatu co się będzie działo, tendencje i konsekwencje zmian klimatu dla ekosystemów, rolnictwa, energetyki,

- prognozy i scenariusze zmian spowodowanych zmianami klimatycznymi,

Nauczyciele uczestniczący w webinariach otrzymają: certyfikat ukończenia szkolenia, materiały edukacyjne w wersji on-line do wykorzystania w pracy z uczniami (prezentacje z filmami, kartami pracy oraz quizami). Nauczyciele chcący wziąć udział w webinarium zobowiązani są do uzupełnienia i przesłania formularza zgłoszenia w wersji on-line.

Link do formularza:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_0TQUpRCDWWq6iWNU5NCYTrZ_vmHMzb3dRvGQSp2QApfTpg/viewform?usp=share_link

Informujemy, że liczba miejsc na webinaria jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmowane są do 20.01.2023r. do godz. 16.00. Udział w webinariach zostanie potwierdzony przez pracownika Stowarzyszenia „Tilia”. Osobą do kontaktu w sprawie webinarium jest specjalista ds. edukacji ekologicznej Wioletta Leszczyńska nr tel. 56 657 60 85, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 Webinarium pn. „Czym są zmiany klimatu?” poprowadzi  – dr hab. Marek Kejna, profesor uczelni na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Specjalizuje się w klimatologii i meteorologii,  uczestniczył w wyprawach polarnych na Spitsbergen i na Antarktydę. 

 Więcej o webinarium i projekcie pn. „Ochrona ekosystemów-stop zmianom klimatu”:  www.stopzmianomklimatu.org.pl